Najnovšie príspevky, hodnotenia poroty a vypadávajúci z Hlasu Česko Slovenska

štvrtok 10. novembra 2011

Hlas Česko Slovenska - The Voice

Televízia Markíza spoločne s českou televíziou Nova pripravujú ďalšiu spevácku súťaž s názvom Hlas Česko Slovenska. Po poslednej Superstar nechcú riskovať s treťou sériou, tak sa rozhodli kúpiť vysielacie práva na spevácku šou The Voice.

The Voice na Slovensku a v Čechách promovaný ako HLAS je pôvodná holandská súťaž, ktorá bola úspešne vysielaná v USA, Veľkej Británii, v Mexiku so známymi osobnosťami v porote. U nás zatiaľ nie je jasné, kto bude moderovať túto šou, predpokladám, že Adela Banášová opäť s Leošom, keďže si ako moderátorská dvojica dobre rozumeli.

Hlas Česko Slovenska na rozdiel od súťaže Superstar bude rozdielny v tom, že má ísť najmä o hlas súťažiaceho bez ohľadu na to ako vyzerá. Či to tak bude aj v skutočnosti, a pokiaľ budú chcieť televízie zarobiť diváckym SMS hlasovaním, tak sa pravdepodobne sympatiám nevyhnú. Pred porotu však majú súťažiaci predstupovať otočený chrbtom k porote ;)

Akú odmenu získa víťaz česko slovenského hlasu nie je jasné, či to bude opäť lákavých 100000 Eur ako v poslednej Superstar o tom môžeme zatiaľ iba špekulovať. Hlas sa začína na jar 2011, termíny kastingov zverejníme na tomto blogu. Na súťaž sa môžete prihlásiť na stránke www.hlas.tv

1 komentár:

  1. Pred porotu však majú súťažiaci predstupovať otočený chrbtom k porote ;) a nie náhodou opačne?
    "speváckusúťaž" "vtom"

    OdpovedaťOdstrániť